B2B opportunities

Staňte se s námi lídrem IoT revoluce!

 

LEVEL Systems nabízí kompletní řešení HW, SW, mobilní aplikace, konektivity a podpory, které splňují specifické požadavky jednotlivých klientů. Náš systém je v 16 jazycích a jsme schopni připravit další mutace a vyřešit národní a průmyslová specifika. Můžeme navrhnout profil pro vaše podnikání. Podporujeme naše prodejce a snažíme se naši spolupráci a komunikaci co nejvíce zefektivnit.

Působíme ve 20 zemích ve východní a západní Evropě, na Středním Východě, v Africe a Severní Americe. Díky více než 25 let zkušenostem jsme schopni spojit nejúčinnější nástroje, které zaručují kvalitu a spolehlivost.

Jak se mohu stát partnerem?

Kontaktujte nás a představte nám své plány a vize. Společně si nastavíme cíle a podmínky spolupráce. Po podpisu smlouvy Vám dáme veškerou podporu, kterou budete do začátku potřebovat jako například školení, licenci a know-how.

Doporučujeme velmi dobrou znalost o trhu a konkurentech v zemi, ve které chcete působit.

Poskytneme veškeré školení pro Vaše obchodní zástupce i techniky, technickou podporu v angličtině, marketingovou podporu od prodejních brožur, prezentací, letáku až po grafické podklady či možnosti rebrandingu portálu. A samozřejmě odměna za prodej našich jednotek a služeb.

Napište nám

Do you have any questions? We'll answer them. Please fill out your contact details carefully.

Do not fill out this field: