B2B opportunities

Staňte se s námi lídrem IoT revoluce!

 

LEVEL Systems nabízí kompletní řešení HW, SW, mobilní aplikace, konektivity a podpory, které splňují specifické požadavky jednotlivých klientů. Náš systém je v 16 jazycích a jsme schopni připravit další mutace a vyřešit národní a průmyslová specifika. Můžeme navrhnout profil pro vaše podnikání. Podporujeme naše prodejce a snažíme se naši spolupráci a komunikaci co nejvíce zefektivnit.

Působíme ve 20 zemích ve východní a západní Evropě, na Středním Východě, v Africe a Severní Americe. Díky více než 25 let zkušenostem jsme schopni spojit nejúčinnější nástroje, které zaručují kvalitu a spolehlivost.

Jak se mohu stát partnerem?

Kontaktujte nás a představte nám své plány a vize. Společně si nastavíme cíle a podmínky spolupráce. Po podpisu smlouvy Vám dáme veškerou podporu, kterou budete do začátku potřebovat jako například školení, licenci a know-how.

Doporučujeme velmi dobrou znalost o trhu a konkurentech v zemi, ve které chcete působit.

Poskytneme veškeré školení pro Vaše obchodní zástupce i techniky, technickou podporu v angličtině, marketingovou podporu od prodejních brožur, prezentací, letáku až po grafické podklady či možnosti rebrandingu portálu. A samozřejmě odměna za prodej našich jednotek a služeb.

Napište nám

Do you have any questions? We'll answer them. Please fill out your contact details carefully.

Do not fill out this field:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep you secure, we need you to log in again. Thank you for your understanding.

Thank you for your understanding.

Login